AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Dönüşüm.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Letizia Océane Clémente
Tılsım Profesörü / Vampir

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Ruh Hali :

Hogwarts Wizard
Galleon:
0/100000  (0/100000)

MesajKonu: Dönüşüm.   C.tesi Mart 20, 2010 10:56 pm

Susamış bir halde fırladım yatağımdan. İstediğim tek şey kandı. İnsan kanı... Leziz, doyurucu. İnsan kanı içmeyeli çok uzun süre olmuştu. Kan bankalarındaki tatsız tuzsuz kanlarla zar zor idare ediyordum. Ama bu gün bu son bulacaktı. Birini ısırmalıydım. Üstüme ince bir cübbe geçirip yasak ormana doğru seri adımlarla yürümeye başladım. Bu okulda o kadar çok insan vardı ki. Daha doğrusu uçuş profesörü -gerçi onu sayamam o evcil yani bir deyimle vejeteryan- haricinde herkes insandı. O kadar leziz kokuyorlardı ki... Saldırma dürtümü bastırarak Heybetli Hogwarts' ın dışına attım kendimi. Adımlarımı hızlandırarak ormanın derinlerine doğru koşmaya başladım. İnsan kokusu git gide uzaklaşıyordu. Belki de Hogsmeade'ye gidip bir kişi, sadece bir kişiyi ısırmalıydım. Ama dönüştürmeyecek şekilde. Dönüşürse beni Hogwarts müdürüne şikayet edip okuldan atılmama sebep olabilirdi. Düşüncelerimden bana doğru git gide yaklaşan mükemmel insan kokusu sayesinde uzaklaştım. Avım ayaklarıma kadar geliyordu. Bu harikaydı. Kokusunu aldığım insan git gide bana doğru yaklaşıyordu. Çok tanıdıktı. Bana yaklaşan kişinin kim olduğunu anladığımda dona kaldım. Bu Elie'ydi. İkizim. Hayır onun burada olması çok yanlıştı.

"Jacquelie!! Burdan hemen git!" diye böğürdüm. Bana yaklaşması doğru değildi. Yoğun bir arzuyla kanını istiyordum. İkizimin harika kokan kanını. Ama yanlıştı ona zarar vermek istemiyordum. Bana yaklaşmamalıydı. Tehlikeliydim.
Jacquelie Chloé Clémente
İksir Profesörü / Ölüm Yiyen / Vampir

Kadın Mesaj Sayısı : 49
Ruh Hali :

Hogwarts Wizard
Galleon:
0/100000  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Dönüşüm.   C.tesi Mart 20, 2010 11:19 pm

Letizia'nin bir anda kendini dışarı çıkması üstüne endişelenmiştim.Onu takip etmem muhtemelen yanlıştı ama ne olduğunu merak etmiştim.Beni duyma ihtimali çok yüksekti ama olabildiğince ses çıkarmadan onu takip ediyordum.Üzerine ince bir cüppe geçirdi ve -sanırım- yasak ormana doğru ilerlemeye başladı.Orada ne işi olabileceğini merak ediyordum.Sonra bir anda adımlarını hızlandırdı.Benden kat kat hızlı koştuğu için ona yetişmem zordu.Bir an durdu.Ses çıkarmadan -en azından çıkarmamaya çalışarak- ona doğru yürümeye başladım.Fakat sonra arkasına saklanacağım bir ağaç olmayan bir boşluğa gelmiştim.Doğal olarak beni görmüştü.
"Jacquelie!! Burdan hemen git!" Ne olduğunu anlamamıştım.Gitmemi neden istiyordu ki? Ona yardım etmek istiyordum.
"Letizia ne oldu?" diyebildim sadece.Ona bakamıyordum.Nedenini bilmiyordum ama ona bakamıyordum.Kendi kardeşimden kormam gerekmiyordu.Değil mi?..
Letizia Océane Clémente

Ruh Hali :

Hogwarts Wizard
Galleon:
0/100000  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Dönüşüm.   C.tesi Mart 20, 2010 11:34 pm

"Letizia ne oldu?" dedi güzel kokan ikizim. Yüzüme bakamıyor gibiydi. Daha doğrusu bakmıyordu. Nasıl göründüğüm hakkında hiç bir fikrim yoktu. Her susadığımda zümrüt yeşili gözlerim kan kırmızısına dönüşürdü. Buda o anlardan birisiydi. Kanının kokusu beni ona doğru çekiyordu. Ona zarar vermek istediğim en son şeylerden biriydi. Dürtülerime çok zor engel oluyordum. Jacquelie yanlış zamanda yanlış yerdeydi şuanda. Yavaşça ona doğru yürüyordum hiç bir şey diyemiyordum. Sadece onu istiyordum kanını.

"Jacquelie ne olduğumu unuttun herhalde. Gözlerimi görüyor musun? " dedim ona hala yaklaşmaya devam ediyordum. Korkutmamaya çalışarak ama o korkmuş gibiydi. Elinin cübbesinin cebine gittiğini gördüm. Asası. Bana büyü yapacaktı. Asasını çıkarttı bana doğru doğrulttu.

"Expelliarmus!" diye fısıldadım. Asası elimdeydi artık. Hızlıca yanına koştum kollarından tuttum onu. Gözlerine baktım ona bunu yapmak istemiyordum ama kendime engel olamıyordum. Dürtülerime..

"Üzgünüm Elie." diye fısıldayıp sivri dişlerimi mükemmel kokan boynuna geçirdim. Tadı harikaydı. Kanı ağzımda yayıldıkça kendimden geçiyordum...
Jacquelie Chloé Clémente

Ruh Hali :

Hogwarts Wizard
Galleon:
0/100000  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Dönüşüm.   C.tesi Mart 20, 2010 11:53 pm

Önce boynum , sonra tüm vücudum yanmaya başladı.Letizia’nın bana bunu yapabileceğini hiç düşünmemiştim.Ne yani kanımı bu kadar çok istiyorsa neden daha önce ısırmamıştı beni? Düşünceler beynimi yerken gözlerim kararıyordu.Ölmek istiyordum.Ateşler içinde yanıyor gibiydim.Sanki Letizia beni bir yangının ortasına atmıştı.Bütün kanımı çekse de içine ölsem diye düşündüm.Ama bunu yapmazdı.Ben de onun gibi olacaktım.Ya da ölecektim.İkinci seçenek bile daha iyi geliyordu kulağa.O dönüştüğünden beri ona yaklaşırken iki defa düşünüyordum.Korkutuyordu beni.Nedenini bilmediğim bir şekilde korkuyordum.Şimdi onun gibi olmak…Daha da korkutuyordu beni.Ölmek kesinlikle daha iyiydi benim için…
Letizia Océane Clémente

Ruh Hali :

Hogwarts Wizard
Galleon:
0/100000  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Dönüşüm.   Paz Mart 21, 2010 12:12 am

İkizimin leziz kanı ağzımda yayılırken kendimden geçiyordum. Ama durmam gerekiyordu. Yoksa kendi ikizimin katili olacaktım. Bu korkunçtu. O kadar kişiyi öldürdüm evet. Ama kendi ikizimi öldüremezdim. Ondan başka kimsem yoktu. Dönüştüğümden beri ikimizin arasına ince bir çizgi girmişti. Hiç bir zaman eskisi kadar yakın olamamıştık ama bu bizi birbirimize daha çok yaklaştıracaktı. Lanet olsun! aklımdan neler geçiyordu böyle. Ruhunu lanetlemiştim şuan kardeşimin. Zar zor ayırdım dişlerimi boynundan. Isırdığım yer hala kanıyordu. Onu öldürmediğim için rahatlamıştım. Boynundaki kanayan yeri elimle sildim. Bedeni kollarımın arasında titriyordu. İkizim bir kaç dakika sonra benim gibi vampir olacaktı. Kendimi nasıl affedeceğimi bilmiyordum. Belki de bu yaptığım şey beni ona yaklaştırmak yerine daha çok uzaklaştırırdı. Yavaşça onu yerine yatırdım. Başında beklemeye başladım.

---

Elie gözlerini yavaşça araladı. Artık dönüşmüş olmalıydı. Ne kadar süredir burada beklediğimizi bilmiyorum. Belki bir saat belki de daha fazla. Gözleri yeni doğmuş vampirler gibi kan kırmızısıydı.

"Elie."
Jacquelie Chloé Clémente

Ruh Hali :

Hogwarts Wizard
Galleon:
0/100000  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Dönüşüm.   Paz Mart 21, 2010 12:22 am

Acı bir süre sonra dinmeye başlamıştı.Tanrım , şükürler olsun ! Gözlerimi hafifçe araladım.Karşımda Letizia duruyordu.Gözleri susuzluğu geçtiğinde olduğu gibi zümrüt yeşiliydi.

"Elie."dedi fısıldar gibi.Hoş artık fısıldıyor mu yoksa normal mi konuşuyor anlamayacaktım ya.Acının bittiğine seviniyordum.Ama…Neye dönüştüğümü hatırlamak…Kendimden korkmama neden oluyordu.Yattığım yerden yavaşça kalktım ve dizlerimi karnıma doğru çekip oturdum.Üzüldüğüm , kızdığım zaman yaptığım şeydi bu.Kendime hakim oluyormuşum gibi geliyordu.Bir şey diyemiyordum.Hiçbir şey hissedemiyor gibiydim.Yeni düzenime nasıl alışacaktım? Alışmak benim için kesinlikle zor olacaktı.Bir de öğrencilerin karşısına o gözlerle çıkmak…Düşüncesi bile korkunçtu.Letizia’nın bana endişeli gözlerle baktığını biliyordum.

“Kendimi çok…Garip hissediyorum.”diyebildim sadece.Ne yapacağımı bilmez bir şekilde gözlerimi yere diktim.Yeni hayatımın nasıl olacağını düşünüyordum…
Letizia Océane Clémente

Ruh Hali :

Hogwarts Wizard
Galleon:
0/100000  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Dönüşüm.   Paz Mart 21, 2010 12:32 am

“Kendimi çok…Garip hissediyorum.” dedi ikizim. Düşünceli bir tavrı vardı. Şuanda onu benden iyi hiç kimse anlayamazdı. İki yıl önce beni de sevgilim ısırmıştı. Elie' nin bu halini görünce bir an geçmişime döndüm. Kırmızı gözler, kanımı arzulayan bir erkek... Hoş şimdi nerede bilmiyorum. Dönüştüğümden beri Elie bana hep yardım etmişti. Öğrencilerim bu güne kadar vampir olduğumu anlamamışlardı Elie' nin bana hazırladığı özel iksirler sayesinde. Şimdi ise yardım etme sırası bendeydi.

"Çok ö-özür dilerim." dedim sessizce yapılabilecek bir şey yoktu. İş işten geçmişti artık. Ona yardım edecektim seve seve. Onun vampir olduğunu öğrenmeleri iyi bir şey olmazdı. Hem benim açımdan hem de kendi açısından. Kan kırmızısı gözlerine baktım. Ne diyeceğimi bilemiyordum. Kelimeler boğazımda düğüm olmuştu. Çıkmamak için isyan ediyorlardı sanki.
Jacquelie Chloé Clémente

Ruh Hali :

Hogwarts Wizard
Galleon:
0/100000  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Dönüşüm.   Ptsi Mart 22, 2010 4:45 pm

"Çok ö-özür dilerim." dedi sessizce.Aslında evet,özür dilemesi gerekiyordu ama ben iyi tarafını da düşünüyordum.Ona mesafeli davranmak zorunda değildim.Bu kesinlikle benim açımdan iyiydi çünkü öz kardeşimle mesafeli olmak beni üzen tek şeydi.Ayrıca ben zaten bekliyordum böyle bir şey olmasını.Ben olsam ben bile dayanamazdım herhalde.Yavaşça ayağa kalktım ve onun da kalkmasını bekledim.Elimi belime koydum ve sordum.
"Evet...Şimdi kimse benim 'yeni halimi' görmeden nasıl içeri gireceğiz?"
Letizia Océane Clémente

Ruh Hali :

Hogwarts Wizard
Galleon:
0/100000  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Dönüşüm.   Cuma Mart 26, 2010 7:28 pm

onun yeni halini gizlemek kolaydı. Bana yardım ettiği günleri unutmuş muydu yoksa? Ellie bana bu halimi gizlemek için özel iksir yapardı. Bende ona yapabilirdim. Kan kırmızısı gözlerine baktım. Çok susuz olmalıydı. Şimdi ona kanı nasıl bulacaktım. Ellie' nin gözlerine diktim gözlerimi.

"Sana yardım edeceğim. Fakat susuzluğunu halletmemiz gerek" Susuzluğunu hallettikten sonra biçim değiştirme büyüsü kullanıp gözlerini eski rengine çevirebilirdim. Böylece kan kırmızısı gözlerinden kurtulmuş olurdu ikizim. Şuanda sevindiğim tek şey ikizimin bana "yemek" gibi kokmamasıydı.
Jacquelie Chloé Clémente

Ruh Hali :

Hogwarts Wizard
Galleon:
0/100000  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Dönüşüm.   Cuma Mart 26, 2010 7:49 pm

"Sana yardım edeceğim. Fakat susuzluğunu halletmemiz gerek" Haklıydı.Midemde bir boşluk ve boğazımda acı bir yanma hiisediyordum.Çok vahşice duygular vardı içimde.Öldürme isteği gibi...Bunu yapmayı istemiyordum ama bir yandan da gerçekten istiyordum.Şimdi Letizia'yı anlayabiliyordum.Dayanamamıştı.Haklıydı da.Bu duygulara kimse katlanamazdı herhalde.Onun bunca zaman katlanmasına şaşırıyordum...
"İyi olur." dedim sadece.Vahşiliğe alışmamam gerekiyordu.Kimseyi öldürmek istemiyordum...
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Dönüşüm.   

Dönüşüm.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası